::ISLAMPP.COM::     دانلود کل سایت بصورت آفلاین! کلیک کنید     ::ISLAMPP.COM::     @ توجه توجه @ به سؤالات تکراری پاسخ داده نخواهد شد، پس لطفا قبل از ارسال سوال، در سایت جستجو کنید@

 اخبار جديد

صفحه أصلى

فتاواى متن

فتاواى صوتى

فتاواى تصويرى

گروهبندى فتاوى

كتابخانه فتاوى

جديدترين فتاوى

دانلود کتاب

اصول و تعبير خواب

فرستادن سؤال

جستجو در سايت

پيشنهادات و انتقادات

ارتباط با ما

درباره ما

آمار سايت

7255335 تعداد بازديد سايت

29705 تعداد كل فتاوى

9091 تعداد فتاواى متن

11381 تعداد فتاواى صوتى

9233 تعداد فتاواى تصويرى

169862790 تعداد كل فتاواى خوانده وشنيده شده

119757 تعداد كل فتاواى ارسال شده

 

نمايش فتاوى

 

فتاوى -->> -->>  فتواى انتخاب شده

آیا دیدن اجنه در خواب به معنی اینست که شخص جادو شده؟ (راههای دفع سحر و اجنه)
شماره فتوى 5815

تعداد بازديد 8032

فرستادن به دوست 

 چاپ كردن

تاريخ اضافه 2011-01-04

 

آیا دیدن اجنه در خواب به معنی اینست که شخص جادو شده؟ و اینکه  وقتی با گفتن الله اکبر یا خواندن سوره ای از قران کریم در خواب جن ناپدید می شود و شخص بیدار می شود، آیا این هم یعنی شخص دچار سحر و جادوست؟ و سوال دیگر که مهمترین برای من اینکه داشتن رابطه جنسی در خواب برای دختری جوان و مجرد بطوریکه اصلا هیچ کنترلی نداشته باشد که مثل خوابهای دیگر دیدن جن با گفتن نام خدا او را از خود دور کند، این یعنی چی؟ لطفا کمک کنید چون این خواب بد حتی این اواخر که این دختر بیشتر به قران روی آورده و با گوش دادن به آیات رقیه ، خواندن قران و دوش گرفتن با آب که قران به روی آن خوانده شده حتی سه شب پشت سر هم باز در خواب می بیند یک جن از پشت با رابطه جنسی بر قرار می کند مثل واقعیت، لطفا راهنمایی کنید چکار باید کرد؟ دلیل این خوابها چیست که حتی با خواندن معوذتین و آیه الکرسی قبل خواب هم نمیشه ازش فرار کرد؟ آیا این به نفس این دختر بر می گردد؟ یا سحر و جادوست؟ ناگفته نماند خانواده ما خیلی دچار سحر جادوست ، تنها پناه ما قران است. خواهش میکنم کمک کنید.


الحمدلله،

چند نکته لازم به ذکر است:

- احتمالا این شخص توسط اجنه اذیت می شود، البته جن زدگی لزوما به معنای جادو شدن نیست، گاهی بعضی از اجنه ها برخی از مردم را آزار می دهند و احتمالا این شخصی که در خواب هر بار چنین خوابی می بیند توسط جن اذیت می شود، تأثیر جنها بر انسان واقعیت دارد. آن‌ها بر انسان تأثیر می‌گذارند یا در کالبد انسان وارد می‌شوند و فرد دچار بیهوشی می‌شود و احساس درد می‌کند و یا این که بر او تأثیر می گذارند و او را دچار ترس و وحشت می‌کنند. بنابراین لازمست تا از شر آن جن خلاص شد:

1- سعی کنید هر روز سوره ی بقره را با صدای بلند در منزل  و نزد آن دختر بخوانید.

پیامبر (صلی الله علیه وسلم)  می فرماید : « لا تجعَلُوا بُیوتَکُم مَقابِرَ ، إنَّ الشَّیطانَ یفرُّ من البیتِ الذی تُقرَأُ فیه سورة البقرة» خانه هایتان را قبرستان نکنید ، بدرستی شیطان از خانه ای که سوره ی بقره در آن خوانده شود ، فرار می کند .

2- سوره های معوذتین و اخلاص را هر روز بعد از نماز صبح و مغرب و هنگام خواب سه بار بخوانید. یعنی هر کدام سه بار خوانده شوند و البته در هنگام خواب باید ضمن خواندن دو کف دست را به بدن هم بمالید.

و نیز خواندن آیات سوره اعراف که عبارتند از: آیه 107 تا آیه 122. و خواندن آیه های 79 ،80 ، 81 و 82 سوره یونس. و خواندن آیه های 65 ، 66 ،67 ،68 و 69 سوره طه.

3- قبل از خواب آیة الکرسی خوانده شود.

4- هرگاه احساس نا امنی کرد استعاذه (اعوذبالله من الشیطان الرجیم) را سه بار بخواند و یا اذان دهد.

5- در وقت نماز صبح و مغرب بعد از اتمام نماز و در هنگام اذکار، سه بار دعای زیر را بخواند:

«بِسْمِ اللَّهِ الَّذِی لاَ یَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ شَیْءٌ فِی الأَرْضِ وَلاَ فِی السَّمَاءِ وَهُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ»

به نام الله که با نام او هیچ چیز در زمین و هیچ چیز در آسمان زیانی نمی‌رساند.

و یا هرگاه احساس نا امنی کرد باز آنرا بخواند.

6- سعی کند که اذکار شبانه روزی را حفظ نماید و آنها را در وقت خود بخواند، ز یرا ذکر سلاح و قلعه ی مومنان است.

7- ذکر زیر را زیاد بخواند:

«لا إله إلا الله وحده لا شریک له ، له الملک وله الحمد ، وهو علی کل شیء قدیر»

رسول الله صلی الله علیه وسلم فرمودند«من قال لا إله إلا الله وحده لا شریک له ، له الملک وله الحمد وهو علی کل شیء قدیر . فی یوم مائة مرة ، کانت له عدل عشر رقاب ، وکتبت له مائة حسنة ، ومحیت عنه مائة سیئة ، وکانت له حرزا من الشیطان یومه ذلک حتی یمسی ، ولم یأت أحد بأفضل مما جاء به إلا رجل عمل أکثر منه» بخاری ومسلم و ابن حبان.

یعنی: «هرکس در هر روز صدبار این دعا را بخواند: لا إله إلا الله وحده لا شریک له ، له الملک وله الحمد وهو علی کل شیء قدیر: هیچ معبودی جز الله نیست که تنها و بی‌شریک است، پادشاهی و حمد و ستایش سزاوار او و از آن اوست و او بر هر چیزی و هر کاری تواناست»، برای او ثوابی معادل ثواب آزاد کردن ده برده خواهد رسید و برای او صد کار نیک نوشته و صد گناه از او پاک می‌گردد و آن روز تا غروب از شر شیطان محفوظ و در امان است، و هیچ کس کاری بهتر از آن نکرده، مگر آن کس که بیشتر از او عمل کرده باشد».

8- به موسیقی گوش ندهد. و تمامی تصاویر و مجسمه های منزل را منهدم و نابود کنید.

9- مهمتر است همه: باید موارد فوق را مدام و روزانه ادامه دهد و منتظر باشد تا ان شاءالله وی را از شر جن موذی خلاص کند و نباید انتظار داشت که صرفا با چند بار خواندن قرآن مشکل زود حل می شود، زیرا باید بگونه ای برنامه ریزی کرد تا در مدت زمانی موفق به دفع آن جن شد و این امر بستگی به نحوه ی اجرای موارد فوق دارد.

 

- نکته ی دیگر: توصیه می شود که خواندن قرآن بر آب و استحمام با آن را ترک کنید، زیرا آنچه که معمول است: خواندن قرآن بر آب و سپس نوشیدن آب آن است ولی برخی از علما حتی این را هم مطلوب نمی دانند.

 

والله اعلم

وصلی الله وسلم علی محمد وعلی آله وأصحابه والتابعین لهم بإحسان إلی یوم الدین

سایت جامع فتاوای اهل سنت و جماعت

IslamPP.Com